Radio Eska Lublin o naszym projekcie

W radiu Eska Lublin pojawił się ciekawy materiał na temat realizacji jednego z zadań projektu, tj. kręcenia filmów instruktażowych dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do zapoznania się z informacją pod adresem  http://lublin.eska.pl/newsy/zse-vetterow-zaatakowany-przez-terrorystow-ekipa-filmowa-w-szkole-galeria/90201

Nakręcenie filmów instruktażowych to działanie informacyjne projektu mające na celu zwiększenie świadomości na temat odpowiedniego zachowania w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa. Opracowanych zostanie 7 filmów, które będą dotyczyły: ataku terrorystycznego na szkołę, handlu ludźmi, zagrożenia narkotykami, dopalaczami, substancjami odurzającymi, alkoholem, bezpieczeństwa w ruchu lotniczym, pożaru lub rozpylenia gazu w szkole, cyberprzemocy i zagrożeń, które mogą spotkać małe dzieci.

Filmy na zlecenie Urzędu Miasta Lublin realizuje firma Vena Art Sp. z o.o.